Nieuws

Eerste glasvezelplannen rondom Apeldoorn bekend

foto: Delta Fiber Netwerk

De eerste plannen voor de aanleg van glasvezel in de dorpen rondom Apeldoorn zijn bekend. Nog deze maand begint het schouwen van de eerste woningen.

Als eerste zijn Hoenderloo en Beekbergen aan de beurt. Bij het schouwen komt aannemer Van Gelder Telecom langs bij de aangemelde inwoners om te kijken waar in de woning het glasvezelaansluitpunt gemonteerd kan worden.

Na Hoenderloo en Beekbergen, zijn Loenen, Lieren, Uddel en Klarenbeek aan de beurt. Het schouwen duurt tot eind mei 2021. Als het schouwen achter de rug is, begint het graven en aanleggen van de glasvezelkabels en huisaansluitingen. Daarna komt de aannemer nog een keer langs om de aansluiting in huis te plaatsen.

Onlangs maakte Delta Fiber Netwerk al bekend dat de aanleg van glasvezel in de dorpen rond Apeldoorn een flinke klus gaat worden, vooral vanwege de verschillende partijen die erbij betrokken zijn.

foto: Delta Fiber Netwerk

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.