Nieuws

Laatste inschrijfdagen in Gelderland Midden en Zuid

Het gaat spannend worden de komende dagen. Zondag eindigt de inschrijving voor glasvezel in de gebieden Gelderland Midden en Gelderland Zuid. De teller staat nu net onder de 40%.

Maandag 19 november sluit de inschrijving. Als dan niet minimaal 50% van de huishoudens en bedrijven in de betreffende buitengebieden voor glasvezel heeft gekozen, zal er geen netwerk worden aangelegd door Glasvezel buitenaf.

Toch zijn er al drie gemeenten (Beuningen, Duiven en Heumen) waar die grens van 50% inmiddels wel is gehaald, meldt de glasvezelorganisatie. “Maar betekent dit niet automatisch dat op die locaties al zeker glasvezel gaat komen. Gelderland Midden en Zuid bestaat uit 14 gemeenten en over dit hele gebied moet gemiddeld de helft van de bewoners zich aanmelden voor een glasvezelabonnement”, stelt Glasvezel buitenaf.

foto: Glasvezel buitenaf

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.