Nieuws

T-Mobile geeft startsein voor glasvezelaanleg in Haarlem

In het zuidoostelijk deel van Haarlem is maandag het startsein gegeven voor de aanleg van glasvezel.

De aanleg van glasvezel naar ongeveer 28.000 huishoudens in Haarlem wordt uitgevoerd in opdracht van T-Mobile Nederland en Open Dutch Fiber. Overigens was het startsein maandag vooral symbolisch want de daadwerkelijke aanleg start pas in september.

Als het zuidoostelijk deel van Haarlem is aangesloten, willen T-Mobile en Open Dutch Fiber ook de andere wijken in Haarlem op glasvezel aansluiten. De verwachting is dat de aanleg eind 2022 helemaal afgerond is.

Eerder maakten T-Mobile en Open Dutch Fiber bekend samen de komende 5 jaar ongeveer een miljoen glasvezelaansluitingen in Nederland te willen aanleggen.

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.